Transmetuar më 01-10-2023, 08:50

Kim Kardashian dukej e mërzitur pasi Anna Wintour e injoroi atë në shfaqjen e Victoria Beckham në Javën e Modës në Paris.

Në një video që po bëhet virale në internet, Kardashian mund të shihet duke u ulur pranë kryeredaktores së Vogue në sfilatën e modës.

Përpara se të ulej, Kardashian përqafoi David Beckham, i cili ishte ulur pranë Wintour, megjithatë redaktorja i mbajti krahët e kryqëzuar dhe fytyrën e ngrirë dhe nuk e mirëpriti Kim-in.

Wintour madje u kthye për të parë në drejtimin tjetër dhe pas pak, ajo u ngrit dhe ndërroi vendin, duke e lënë Kardashian vërtet në siklet.

Një tjetër video tregonte Kardashian duke folur me Beckham. “Ndihem shumë keq”, duket se ka thënë ylli i realitetit televiziv pas injorimit që mori.

Klipi u bë viral në X (Twitter) dhe përdoruesit e mediave sociale tregonin se sa “e çuditshme” dukej Kardashian pasi Wintour u ngrit për t’u larguar prej saj.