Transmetuar më 30-09-2023, 20:36

TIRANË- Gazetari gjerman, Michael Martens, i cili mbulon rajonin e Ballkanit, ka bërë një postim shumë domethënës për konfliktin e fundit mes Serbisë dhe Kosovës dhe qëndrimeve që ka mbajtur kryeministri shqiptar në këtë konflik.

Martens vetem me një fjali ka përmbledhur gjithë situatën e krijuar: Edi Rama është padyshim kryeministri më i mirë që ka pas Serbia që nga koha e Nikola Pashiq.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd