Transmetuar më 30-09-2023, 12:35

Dy ish-ishullorët, Glen dhe Artemis deklaruan se do të dilnin single nga spektakli i dashurisë ‘Love Island Albania’, por disa foto të tyre në Instagram na bënë të mendojmë të kundërtën.

Mbrëmjen e djeshme Ilda ka trazuar ujërat, pasi me një postim ka zbuluar se ndodhej nën shoqërinë e Glen dhe Artemis, çka nënkupton se ato po dalin sërish, ose kanë mbetur thjesht shokë.