Transmetuar më 28-09-2023, 11:11

TIRANË- Një nga krimet e zbardhura që tashmë do të ketë një autorësi dhe ajo e atentatit me eksploziv në lokalin e reperit të njohur Rigels Rajko, Noizy.

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, deklaroi se banda e Laert Haxhiut është përgjegjës për vendosjen e tritolit në lokalin e shtetasit Bashkim Rajku, babai i reperit Noizy.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd