Transmetuar më 26-09-2023, 11:09

RRËSHEN- Vritet me armë zjarri në mes të Rrëshenit Martin Bardhi 59 vjeç.

Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Ende nuk dihen shkaqet e ekzekutimit.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.