Transmetuar më 26-09-2023, 08:46

Një automjet i tonazhit të rëndë ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin e vjetër Fier-Levan.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur kthesa e liqenit në orët e para të mëngjesit të së martës.

Autoboti ka qenë bosh pa ngarkesë.

Ndërkohë nuk raportohet për viktima.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd