Transmetuar më 25-09-2023, 16:46

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më par në zonën e “Ujit të Ftohtë” në qytetin e Vlorës.

Një automjet tip “Benz” ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Pas aksidentit, automjeti ka marrë dëmtime të shumta.

Ndërsa shoferi është nxjerrë me vështirësi dhe është dërguar në spital.

Deri më tani nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd