Transmetuar më 25-09-2023, 13:55

Qyteti i Elbasani është pushtuar nga breshëri mesditën e kësaj të hëne.

Mësohet se era e fortë dhe breshëri kanë shkaktuar probleme në qytet.

Madje një pemë është rrëzuar.

Si pasojë ka bllokuar dhe një autobus.

Kujtojmë që reshjet kanë sjellë shumë probleme dhe në shumë qytete të tjera.

Në Pogradec, breshëri bllokoi pusetat.