Transmetuar më 23-09-2023, 14:36

Policia ka identifikuar autorin e plagosjes me thikë të një 28-vjeçari në Kukës.

Autori, 24-vjeçar, i identifikuar si R.C, ka plasgosur 28-vjeçarin gjatë një konflikti mes tyre.

I plagosuri, aktualisht po merr asistencë mjekësore në Spitalin e Traumës, ku është jashtë rrezikut për jetën.

Policia vijon puna për kapjen e shtetasit R. C., dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij konflikti.