Transmetuar më 19-09-2023, 05:18

Enca Haxhiaj doli nga paraburgimi dhe po i rikthehet jetës që kishte.

Ajo thotë në një story për 2.3 milionë ndjekësit e saj në Instagram se kaloi ditë të vështira.

Kurse para pak orësh ka nxjerrë një foto provokuese duke shkruar "janë duke u marrë me ballkonin tim".

Fotoja tregon Encën në pozë ndjellëse me "ballkonet" e nxjerra bollshëm.

Enca duket se ka dashur të bëjë ironi me kontrollin policor që gjeti dhe sekuestroi 6 bimë narkotike në ballkonin e shtëpisë së saj. /noa.al