Transmetuar më 18-09-2023, 10:14

Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në Shqipëri, ku koncertet e saj mbledhin një numër të madh fansash.

Ajo njihet si një nga këngëtaret pa komplekse në daljet e saj publike.

Ronela teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ka shpërthyer në skenë teksa këndon një pjesë të tekstit “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, teksa është hasur në shumë kritika nga fansat dhe jo vetëm.