Transmetuar më 17-09-2023, 23:09

Egli Tako dhe Olsi Bylyku i kanë dhënë fund lidhjes së tyre para disa muajsh ama ende janë ndarja e tyre është shumë e përfolur në media. Tashmë duket se secili po vazhdon jetën e tij ama ende këngët e Olsit merren si dedikime për Eglin.

E ftuar ditën e sotme në rubrikën “Mos i bjer me top” në “E Diell” ka qenë Egli Tako, e cili mes shumë të tjerash rreth karrierës dhe vazhdimin e jetës së saj pas ndarjes së saj nga Olsi dhe nëse ka pasur ngacmime nga djemtë e showbizit.

Egli: Për sa i përket personazheve të showbizit po ka pasur tentativa po nuk ka pasur asnjë kthim mbrapsht…