Transmetuar më 17-09-2023, 22:46

Moderatorja e spektaklit më të ri të dashurisë ‘Love Island Albania’, Luana Vjollca është përballur me një incident paksa qesharak pak para transmetimit live.

Ka qenë vetë moderatorja e cila, përmes një postimi në Instastory tregon se i ka rënë faseta e dhëmbit sërish. Ashtu pa komplkese, ajo ka treguar sesi duket pa një ‘dhëmb’.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një gjë e tillë dhe Luana e ka treguar edhe herë të tjera të njejtin incidentet në rrjete sociale. Sakaq, Vjollca ka treguar se sot do të ketë dinamika të reja në spektaklin e njohur të dashurisë.