Transmetuar më 15-09-2023, 23:02

Disa studime thonë se është e vështirë të mbetesh mik me ish-partnerin. Megjithatë ka edhe raste kur me ex-in mund të ruash një miqësi shumë të mirë. Por ka disa personazhe publikë që me ex-at e tyre nuk mbetën shokë. Përkundrazi i edhe i kanë sulmuar hapur ata:

Dafina – Dj Geek

Po përfliten shumë në media madje edhe që herë pas here thumbojnë njëri-tjetrin me postime. Madje Duffye gjeti dhe zëvendësuesin e Dj Geek, i cili do ta shoqërojë nëpër koncerte.

IMG 7012

Kiara Tito-Butrint Imeri

Butrinti u duk sikur ishte një nga mbështetësit e Kiarës kur ajo ishte në Big Brother, por me të dalë nga shtëpia Kiara ishte kategorike kur i përmendën emrin e këngëtarit dhe historinë e tyre e quajti të mbyllur.

IMG 7020

Blero-Afrona

Me debate e thumba duket se u mbyll edhe divorci mes Bleros dhe Afronës. Ata nuk janë miq me njëri-tjetrin, madje secili ka vijuar jetën e tij.

IMG 7016

Donaldi – Trixa

Nuk bëhet fjalë për një miqësi mes tyre, për më tepër që moderatori është në një lidhje dashurie me moderatoren Bora Zemani. Edhe pse dikur Donaldi deklaroi se ishte Trixa ajo që donte, përfundimi i Big Brother vërtetoi tjetër gjë.

IMG 7014

Ronela- Zerka

Edhe mes Ronelës dhe Zerkës duket se nuk ka mbetur më miqësi. Secili prej këngëtarëve vijon karrierën e tij solo. Të njëjtën gjë mund të themi edhe për çiftin Rina-SinBoy apo Egli Tako dhe Olsi Bylyku.

IMG 7017