Transmetuar më 15-09-2023, 12:37

Reperi i njohur, Getinjo mund të jetë arrestuar! Ka qenë vetë vëllai i tij Mozzik që ka ngritur këto dyshime, pasi ka shpërndarë një foto të tij në Instastory ku shkruan:

“Liri për Getin. Shihemi së shpejti vëllai im, dashtë Zoti”.

Kujtojmë se pak ditë më parë Getinjo lajmëroi se do të shkëputet nga rrjetet sociale. Dhe që prej asaj dite ai nuk ka qenë aktiv, duke ngritur dyshimet se mund të jetë arrestuar.