Transmetuar më 12-09-2023, 12:08

TIRANË- Një grua ka rënë pa ndenja në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Ngjarja mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në kryeqytet.

Siç shihet nga pamjet e LSA, ambulanca ndodhet në vendngjarje dhe po transporton drejt spitalit zonjën, ndërsa nuk dihet ende gjendja e saj shëndetësore.

Ende nuk dihet gjendja shëëndetësore e gruas. Por ajo mori shpejt ndihmën e nevojshme mjekësore.