Transmetuar më 12-09-2023, 11:34

Dhunohet me sende të forta 78-vjeçari në Durrës.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Durrës vunë në pranga shtetasen E. M., 27 vjeçe, si dhe referuan materialet në Prokurori ku nisi procedimi në gjendje të lirë për nënën e 27-vjeçares, shtetasen E. M., 53 vjeçe, të dyja banuese në lagjen nr.1, pasi për motive të dobëta, kanë goditur me send të fortë (shkop), fqinjin e tyre 78-vjeçar.

I moshuari ka marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Materialet i kaluan Prokurorisë për hetime të mëtejshme.