Transmetuar më 11-09-2023, 09:42

Agustina Gandolfo, bashkëshortja e Lautaro Martinez, është dhënë pas një shpërthimi të ashpër në rrjetet sociale. Edhe jeta e saj, sado e privilegjuar, nuk është e gjitha si rrezet e diellit dhe trëndafilat.

"A jam e lodhur mendërisht me dy fëmijë? Po, shumë. Çdo ditë i kushtoj vetes një orë për të bërë gjimnastikë, për t’u stërvitur, për të parë telefonin tim. Kam nevojë për to", – ka bërë të ditur për ndjekësit e saj.

Theo i vogël, fëmija i dytë i çiftit, lindi në gusht. Vajza e madhe Nina është dy vjeçe. Agustina Gandolfo është 27 vjeçe, modele dhe sipërmarrëse argjentinase.

Ajo u takua me sulmuesin e Interit në vitin 2018, në një klub nate në Buenos Aires. Çifti u martua në vitin 2023. Agustina është mike shumë e mirë me Wanda Narën, bashkëshorten-agjente të Mauro Icardit.