Transmetuar më 08-09-2023, 23:29

Dy ditë më parë Stresi bëri publike lidhjen e re duke postuar një foto me vajzën që i ka rrëmbyer zemrën, por duke ia fshehur fytyrën. Nuk vonoi shumë dhe identiteti i saj është zbuluar nga Zoom.

Erzenida është vajza që i ka rrëmbyer zemrën Stresit dhe e ka bërë të përjetojë një natë speciale, pas shumë vitesh.

Ajo ka mbushur 18 vjeç në muajin Korrik (18 vite më e vogël se Stresi) dhe së fundmi ka shoqëruar reperin në Sarandë, në një prej koncerteve të tij.

Megjithëse Stresi nuk ia zbuloi fytyrën, detajet si tatuazhi në krahun e Erzenidës nxorrën zbuluar çiftin.