Transmetuar më 06-09-2023, 16:15

Një zjarr i madh ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe pyje në Radostinë të Fierit.

Mësohet se katër ekipe zjarrfikësish kanë mbërritur në vendngjarje.

Ndërkohë, nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, por dyshohet nga pakujdesia.

Sakaq, policia ka mbërritur dhe po heton shkaqet e plota.