Transmetuar më 31-08-2023, 11:37

Një 78-vjeçar është gjetur i vdekur ditën e sotme në qytetin e Vlorës.

Sipas informacioneve të para dyshohet se ai është mbytur në det.

Megjithatë ende nuk është zbuluar identiteti i viktimës dhe arsyet reale të vdekjes.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.