Transmetuar më 27-08-2023, 12:09

KOSOVË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mitrovicë ku një i mitur është plagosur me armë zjarri nga një bashkëmoshatar i tij.

Autoritetet raportojnë se i plagosuri është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje, ku është gjetur dhe është konfiskuar një revole e llojit Zastava.