Transmetuar më 25-08-2023, 13:29

Pas ndarjes nga DJ Geek, Dafina Zeqiri u përfol për një lidhje dashurie me biznesmenin Kreshnik Gjergji. Madje thashethemet u përforcuan pas fotos që publikoi Dafina në Instagram ku dyshja shfaqeshin të përqafuar.

Por e vërteta qëndron ndryshe! Burime për Kryefjala.com kanë mësuar se në fakt Dafina dhe Kreshniku janë kushërinj. Madje biznesmeni është në një lidhje dashurie me një vajzë të panjohur.

Dafina një muaj më parë tregoi se ata janë kushërinj, por lajme vazhduan prandaj dhe këngëtarja mesa duket i ka ngacmuar sërish portalet me këtë foto.