Transmetuar më 24-08-2023, 11:54

Një aksident i frikshëm ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Një automjet tip “Ford Kuga” ka dalë nga rruga kryesore dhe ka përfunduar brenda një lokali. Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, pavarësisht se në lokal ishin të pranishëm shumë persona duke pirë kafe.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.