Transmetuar më 23-08-2023, 10:28

Një pushim luksoz në Pulia për Ilary Blasi dhe vajzën e saj, Chanel Totti. Të dyja shkuan në Salento së bashku me të dashurët e tyre përkatës, Bastian Muller dhe Cristian Babalus, si dhe disa të afërm.

Midis tyre, Silvia dhe Melory, motrat e Ilary, dhe Angelo, kushëriri i Francesco Tottit. Prezantuesja e “L’Isola dei Famosi” dhe e bija 16-vjeçare zgjodhën të pushojnë në një zonë shumë “chic” në zonë: “Togo Bay Beach”.

I vendosur në mjedisin e mrekullueshëm të “Riviera di Ponente”, në Salento, midis shtigjeve me rërë dhe natyrës së paprishur, “Togo Bay Beach” është një oaz emocionesh midis dunave dhe detit, ku mund të shijoni diellin dhe plazhin në relaksim të përsosur.

Sigurisht, bukuritë e këtij plazhi mund t’i shijoni me çmime që nuk janë saktësisht të arritshme për të gjithë. Tarifa varion midis 85 euro për një çadër (ombrellë + shezlong) në rreshtin e parë dhe 60 euro në rreshtin e katërt.

Një çadër 2×2, plus 4 krevate të mëdha me dyshek, plus fruta, siç thuhet në faqen e hotelit, mund të kushtojë deri në 200 euro dita.