Transmetuar më 22-08-2023, 11:19

Punonte në Tiranë, rezulton i zhdukur prej 8 muajsh i riu nga Cërriku.

Burime nga policia vendore informojnë se ‘ditën e djeshme, rreth orës 11:00, në ambientet e Komisariatit të Policisë Cërrik, ka bërë kallëzim shtetasja S. E., 54 vjeçe, banuese në Cerrik, se që prej datës 28.01.2023, ka humbur kontaktet me djalin e saj, shtetasin S. E., 25 vjeç, i cili prej 2 vjetësh jetonte dhe punonte në Tiranë.

Vijon puna për gjetjen e shtetasit S. E.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd