Transmetuar më 22-08-2023, 09:29

Vetëm pak kohë më parë, në një rrëfim, Stresi zbuloi se është në një lidhje dashurie dhe sa i përket portretit të vajzës, ai ka dashur ta mbajë sekret.

Por duket se ky sekret nuk ka zgjatur shumë pasi, ditën e djeshme, reperi ka zbuluar aksidentalisht fytyrën e të dashurës së tij, teksa ka qënë "live" në profilin e tij të Instagramit.

Videoja, që është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale, tregon vajzën me flokë brune, duke mbajtur syze dielli.

Arkimedi, i cili lajmëroi se sapo ka mbyllur sezonin e tij të koncerteve, po shijon pushimet me të dashurën e tij të re.

Ende nuk është zbuluar se cili është identiteti i vajzës që është shfaqur në videon e që po qarkullon kudo në internet.

Kliko për të parë videon: stresi