Transmetuar më 19-08-2023, 23:23

Jori Delli ka konfirmuar tashmë lidhjen me reperin italian Fred De Palma. E duke qenë se lidhjen e ka bërë publike, ajo nuk kursen më as fotot e videot e tyre bashkë.

Sot modelja ka postuar një video ku shfaqet bashkë me Fredin duke kënduar ndërsa ai në një moment i dhuron një puthje.

Kujtojmë që Jori dhe Fredi ishin të lidhur përpara se modelja të hynte në shtëpinë e Big Brother VIP. Por mesa duket marrëdhënia e tyre kaloi një pauzë e tani janë ribashkuar.

@joridelli

❤🧿

♬ Sígueme dale like comparte y usa el audio – Laura 😻🫶🏻