Transmetuar më 19-08-2023, 23:01

Evropa është një destinacion që tërheq shumë njerëz nga e gjithë bota gjatë stinës së verës. Kjo është arsyeja pse është e zakonshme të shohësh njerëz nga kontinente të tjera që kalojnë disa ditë pushime në një vend evropian. Jeff Bezos, pronari i Amazon po shijon pushimet me Lauren Sanchez. Fillimisht ata kanë qenë në një jaht në bregdetin e Amalfit në Itali ku kanë festuar fejesën dhe tani janë parë në Kroaci. Ata kanë qenë në rrugët e Dubrovnikut, një qytet në jug të vendit.

Njerëzit fotografuan miliarderin dhe të dashurën e tij. Por çifti nuk ishin vetëm në Kroaci dhe u panë me Katy Perry dhe bashkëshortin e saj Orlando Bloom dhe këngëtarin Usher. Ky i fundit shoqëroi Bezos dhe Sanchez gjatë shëtitjes së tyre në qytetin kroat.

Këngëtarja dhe aktori i janë bashkuar më pas udhëtimit të sipërmarrësit, pasi të dy ndodheshin në Saint-Tropez. Ashtu si Usher. Revista raporton se një i njohur i Bezos dhe Lauren Sanchez thotë se çifti “janë vërtet të dashuruar dhe të lumtur, gjë që i bën të lumtur të gjithë ata që i njohin”. Të dy kanë kohë që duan të martohen, duke e bërë fejesën e tyre “një ëndërr të realizuar”.

Për fat të keq, ka pasur gjithmonë komente negative për Lauren Sanchez duke e akuzuar atë se dëshironte të martohej me njeriun më të pasur në botë për para. Ky i njohur i çiftit e mohon: “Ajo gjeti burrin me të cilin donte të kalonte pjesën tjetër të jetës dhe e ndjenë se ishte koha e duhur, ai i ka të gjitha paratë e botës dhe ajo që i mungonte ishte dikush për të ndarë. dhe të gjithë nga të dyja palët janë shumë të lumtur”.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd