Transmetuar më 19-08-2023, 10:32

Zbulohet një tjetër tradhti në industrinë muzikore.

Këngëtari i zhanrit të muzikës urbane latine, Ozuna, i martuar prej disa vitesh, dyshohet se ka tradhtuar bashkëshorten e tij me një aktore 27-vjeçare të filmave për të rritur.

Ky lajm u zbulua nga gazetari Jordi Martin, i njëjti që zbuloi detajet e krizës dhe ndarjes mes Gerard Pique dhe Shakira. Në emisionin televiziv ‘Amor y Fuego’, gazetarët spanjollë zbuluan se Ozuna ka tradhtuar bashkëshorten me një aktore të filmave për të rritur.

“Një marrëdhënie që vazhdon prej tetë muajsh në fshehtësi”, deklaroi Jordi Martin, i cili gjithashtu guxoi të shfaqte bisedat në një aplikacion mesazhesh të çastit mes këngëtarit dhe aktores, e cila quhet Klaudia Bavel.

Në këto biseda, Ozuna e quan Klaudia Bavelin si “bebe” dhe si dëshiron ta shohë. Përveç kësaj, Jordi Martin tregoi se këngëtari kishte gënjyer duke thënë se ishte ndarë nga gruaja.

Bëhet e ditur se Klaudia Bavel i ka treguar Jordi se:

“Ka qenë një marrëdhënie e bazuar në gënjeshtra. Më tha se ishte ndarë dhe në një vend ku u takuam e pashë duke u puthur me partneren dhe më tha se ishte dado, pavarësisht se ishte nëna e fëmijëve të tij dhe kaq. Ka qenë një marrëdhënie e bazuar në gënjeshtra që nga dita e parë. Në tetor të vitit 2022 filloi, kur e bëra ‘tag’ në Instagram dhe ai m’u përgjigj dhe më ripostoi. Ndihem mjaft e mashtruar nga ai. Rashë në dashuri me të dhe ndihem e tradhtuar”.-ka shtuar ndër të tjera Klaudia.