Transmetuar më 14-08-2023, 19:38

“Big Brother Vip Kosova” do të rikthehet sërish në vjeshtë dhe të gjithë janë kuriozë për konkurrentët e sezonit të dytë, por edhe prezantuesit.

Jonida Vokshi ka konfirmuar se do të vijë sërish në rolin e moderatores.

Kujtojmë se sezonin e kaluar Jonida prezantoi krah Alaudin Hamitit.