Transmetuar më 14-08-2023, 15:57

Rëndohet trafiku në qendër të Kavajës për shkak të një aksidenti automobilistik.

Me ndërhyrjen e shpejtë të policisë u bë e mundur zhbllokimi i trafikut. Sakaq grupi policor është në vendngjarje për te zbardhur shkaqet e aksidentit.

Në lidhje me aksidentin, nuk ka raportime për të lënduar, ndërsa mësohet se drejtuesit e automjeteve janë rezultuar të pastër nga testi i alkoolit. Policia është duke punuar për zhbllokimin e trafikut dhe pastrimit të zonës.