Transmetuar më 14-08-2023, 10:49

Largohet nga banesa pa asnjë gjurmë një vajzë 18-vjeçare.

Rasti është regjistruar në Fier.

Policia vendore informon se ‘në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasja R. H., 39 vjeçe, se në datë 09.08.2023, i është larguar nga banesa, vajza e saj 18 vjeçe, dhe nuk është kthyer më.

Po punohet për gjetjen e 18-vjeçares.