Transmetuar më 10-08-2023, 10:53

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kosovë, ku një person vdiq dhe 3 u plagosën pas të shtënave me armë në një lokal.

Mësohet se viktima është identifikuar si 39-vjeçari Negjmedin Loshi, me origjinë nga fshati Pemishtë i Skenderajt.

Po ashtu, mësohet se të plagosur kanë mbetur Qendrim Januzi, Fidan Januzi dhe Muhamet Ramadani.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje, teksa policia ka nisur hetimët për autorët, të cilët hynë të maskuar në ambjentet e lokalit dhe qëlluan me armë zjarri.

Foto nga Indeksonline: