Transmetuar më 08-08-2023, 15:43

Një ngjarje e pazakontëk a ndodhur mesditën e sotme në Bluqizë, ku një person ka sulmuar disa qytetarë.

Mësohet se një i riu, i cili ishte gjysmë i zhveshur ka tentuar të bëjë sherr në një nga lokalet në qendër të qytetit.

Nuk dihet ende rrethanat e sullmit, teksa policia ka rritur ta neutalizojë dhe e ka shoqëruar në komisariat.

Deri më tani, nuk ka asnjë njoftim zyrtar lidhur me rastin.