Transmetuar më 07-08-2023, 20:34

Nuk ndalen telashet për Marina Vjollcën, të cilës nuk po i ecën aspak mirë këtë verë. Pak ditë më parë ajo u shfaq me fasho në duar dhe Marina tregoi se ishte djegur me vaj. Më pas një tjetër problem i doli kur u zgjua me dhëmballën e enjtur.

Ndërsa sot Marina ka treguar se i janë sulur mushkonjat duke treguar dorën plot pickime.

"A thone qe e ke gjakun e embel kur te sulen mushkonjat?", pyet Marina.