Transmetuar më 07-08-2023, 19:00

Një aksident fatmirësisht pa viktima është shënuar pasditen e sotme në aksin Vlorë-Fier. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të nënkalimit të Novoselës.

Shoferi ka humbur kontrollin e mjetit tip ‘Fuoristradë’ me targa AA285SM, e për pasojë ka dalë nga rruga duke u përmbysur. Burimet bëjnë me dije se shoferi dhe pasagjerja janë duke u mjekuar në spitalin e Vlorës.