Transmetuar më 06-08-2023, 12:56

Ish banorja e BB VIP Jori Delli ishte spektatore në koncertin madhështor të Noizyt "Alpha show 2". Modelja u shfaq e veshur me xhinse të gjata dhe bluzë të bardhë, por në sy ra një detaj.

Jori mbante veshur mbathjet e firmës së Noizyt, Illyrian Bloody Line.

Jori Delli shfaqet veshur me mbathjet e Noizyt

Rikujtojmë se Jori u përfol për një lidhje dashurie me Noizyn pasi ishte dhe pjesë e klipit të tij.