Transmetuar më 05-08-2023, 23:23

Mbrëmjen e të premtes Noizy mbajti në sheshin "Nënë Tereza" koncertin madhështor "Alpha show 2". Përveç Noizyt, në skenë u ngjitën edhe emra të njohur si Yll Limani, Dhurata Dora, Elvana Gjata, Era Istrefi, Ledri Vula, Buta e artistë të tjerë.

Mirëpo njerëzve u ka bërë përshtypje fakti se mes artistëve mungonte një emër shumë i njohur, mikeshë e Noizyt, Loredana.

Noizy e Loredana sollën vitin e kaluar hitin e verës "Heart attack", por kjo këngë nuk mundi të këndohej pasi Loredana mungonte. Arsyeja nuk dihet ende dhe as Noizy e Loredana nuk kanë reaguar!