Transmetuar më 23-06-2023, 06:57

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: keni një dëshirë gjithnjë e më të madhe për të stabilizuar marrëdhënien tuaj, pavarësisht se përreth, gjithçka shkon kundër jush. Mundohuni të zgjidhni vështirësitë me njerëzit që doni dhe ju duan. Në vendin e punës, duhet të rishikoni të gjitha marrëdhëniet tuaja profesionale. Për sa i përket shëndetit, mos e teproni me përpjekjet fizike dhe shmangni udhëtimet shumë të gjata.

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Venusi është kundër, por këtë fundjavë Hëna do të jetë e favorshme dhe do ju ndihmojë në dashuri. Shmangni diskutimet shumë të nxehta me ish-in tuaj. Në punë mund t’ju duhet ndihmë për të zgjidhur një problem. Për sa i përket shëndetit, jeni pak poshtë shpirtërisht, por të paktën fizikisht ndiheni më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: për këdo që po përjeton një krizë në çift, ky është një moment disi delikat. Nëse doni ta përjetoni dashurinë në mënyrën më të mirë, nuk keni pse të pranoni më kompromise. Mundohuni të mos u ndalni shumë në gjëra që nuk mund t’i ndryshoni më. Në punë po vijnë komunikime të rëndësishme. Për sa i përket shëndetit, trajtoni sëmundjet tuaja psikosomatike me ilaçe natyrale.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: pritet një fundjavë me haré, nuk dëshironi më të zakonshmen dhe kërkoni të pazakontën. Nëse punoni në një industri krijuese ose në argëtim, së shpejti do të jeni në gjendje të rikuperoheni. Kohët e fundit keni akumuluar shumë stres dhe kjo ju bën të përjetoni sëmundje kronike, ndaj jepini vetes pak relaksim nëse keni mundësi.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: një periudhë shumë interesante për ndjenjat është përpara. Besoni më shumë në veten tuaj dhe do të shihni se reagimet e mira do të vijnë shpejt. Tregtarët dhe ata që punojnë në botën e teknologjisë do të jenë në avantazh. Lajm i mirë për shëndetin tuaj sepse ndiheni më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: afrojeni personin që doni, pikërisht tani, duke folur qartë, kjo mënyrë do t’ju ndihmojë shumë. Ndiheni më të fortë dhe të interesuar për gjithçka që ju rrethon. Në punë, kur më së paku e prisni, mund të vijë një ide e mirë, e për më tepër favorizohen të vetëpunësuarit. Do të kaloni një pasdite të qetë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: nëse jeni në krizë me partnerin/en, është më mirë të flisni me të sot. Ju keni ndryshuar, në fakt jeni bërë shumë më konkretë në zgjedhjet tuaja. Në punë do të vijnë lajme të ndjekura me telefonata të papritura. Lajm i mirë për shëndetin, gjërat janë mirë dhe favorizohen trajtimet që fillojnë tani.

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: nëse duhet të bëni një zgjedhje, mos e bëni me nxitim. Marrëdhëniet me personat e lindur nën shenjat e Binjakëve, Demit dhe Luanit janë më kritike sesa me të tjerët. Megjithatë, më në fund jeni në gjendje të përballoni këtë trazirë të brendshme. Mund të keni një problem familjar që mund t’ju bëjë të humbni përqendrimin në punë dhe gjithashtu të jeni shumë të pamotivuar. Këmbët i ndjeni si shumë të lodhura, bëni disa shëtitje herë pas here dhe do të shihni që do të ndiheni më mirë.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: sot yjet janë në anën tuaj, por nuk do të mund të shmangin një mosmarrëveshje të vogël me dikë që do t’ju duhet ta përballoni ballazi. Nëse jeni të ndarë mes dy historish ose mes dy njerëzve, merrni gjithë kohën që ju nevojitet për të vendosur. Në punë, sot e keni të vështirë të qëndroni të fokusuar dhe do bënit mirë të mos i besoni shumë asaj që do të ndodhë sot apo nesër. Në fund të ditës do të jeni shumë të lodhur.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: mos lejoni që tensionet të kenë përparësi, një moment qetësie më në fund do të vijë në mbrëmje. Sot do të ndjeheni të zemëruar, por tek e fundit, këto janë gjëra që mund të ndodhin. Në punë, nëse keni marrë një detyrë shumë të rëndësishme, mos humbisni kohë pa nevojë dhe tregoni se çfarë vleni dhe sa vleni. Në fund të ditës do të ndiheni shumë të lodhur, por kjo është normale me të gjitha gjërat që duhet të bëni.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Venusi dhe Marsi janë në dizavantazh me shenjën tuaj dhe sigurisht që nuk i favorizojnë historitë e dashurisë, por vetëm marrëdhëniet kalimtare duken më të qeta. Jupiteri në disonancë sjell një dëshirë të madhe për të ndryshuar. Ata që kryejnë një lloj pune krijuese do të kenë më shumë burime në dispozicion, ndërsa ata që punojnë në role drejtuese mund të kenë përgjegjësi më të mëdha. Jeni shumë të tensionuar.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Kërkoni emocione të reja, nëse jeni beqarë mund të keni takime shumë transgresive. Ju dëshironi shumë të ktheheni në lojë dhe të realizoni gjithçka keni në kokë. Por kini durim dhe së shpejti do të shihni se do të arrini të përfundoni disa detyra shumë të rëndësishme. Në vendin e punës do të zemëroheni sepse disa nga kolegët tuaj duan të marrin kredite që nuk janë të tyret. Mirë janë gjërat për shëndetin sepse trajtimet që po fillojnë tani do të jenë shumë efektive. /noa.al