Transmetuar më 16-06-2023, 23:34

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme, teksa ka folur për videon erotike të kryebashkiakut të Kukësit, Safet Gjicit.

Çani tha se Gjici nuk është i vetmi person që ka kryer një akt të tillë në zyrë, duke pretenduar se edhe të tjerë zyrtarë kanë vepruar në të njejtën mënyrë.

Ai deklaroi se kryebashkiakun socialist e penalizoi fati i keq i tij.

“Fati i keq i Safetit se të gjithë nëpër zyra e bëjnë. Dhe shumë mirë bëjnë, më mirë në zyrë sesa në hotele, le nam”, theksoi gazetari.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd