Transmetuar më 12-06-2023, 18:24

Eksperti i IT, Tomi Kallanxhi, i ftuar në “Shqipëria Live” ka shpjeguar se si kanë lëvizur ndjekësit e personazheve të BBV2m gjatë kësaj jave.

“Në vendin e parë për këtë javë ka qenë Ronaldo Sharka. Ronaldo ka qenë shumë aktiv në prodhimin e reels, dhe ka qenë një nga ata përdorues që ka postuar një herë në 2 javë ose dhe më pak. Ronaldo ka qenë çdo ditë.

I dyti është Luiz Ejlli, ai e ka lënë pak pas dore, sepse i pëlqen të bëjë këto live-stream, nuk i ka mbajtur fansat të angazhuar.

E treta është Kiara Tito, është një ndër personazhet me ndjekësit më të lartë në postime”, tha eksperti i IT.