Transmetuar më 26-05-2023, 18:44

Kosovë- Pesë anëtarë të Policisë së Kosovës janë lënduar në Zveçan, pas situatës së tensionuar që është krijuar atje.

Mediat e Kosovës bëjnë me dije se lajmin e ka konfirmuar vetë Policia e Kosovës.

Struktura ilegale, kanë lëshuar alarmin në orën 12:00 dhe aty janë mbledhur dhjetëra serbë për të penguar policinë, që po ndihmon kryetarin e ri të hyjë në Komunë

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd