Transmetuar më 24-05-2023, 17:35

Një automjet ka përplasur të vizat e bardha një 25-vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Kavajës” dhe sipas informacioneve 25-vjeçarja ka mbetur e dëmtuar.

Burimet bëjnë me dije që qytetarja ka qenë duke kaluar vizat e bardha, pranë stacionit të “Kishës”.

Priten informacione të mëtejshme.