Transmetuar më 16-04-2023, 09:23

Monedha e eurozonës shitet sot me 113.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 103.3 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 128 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 78 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 114.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.77 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd