Transmetuar më 19-03-2023, 12:46

Çifti është surprizuar nga vëllai i madh me një suitë të mrekullueshme, vetëm për ata të dy të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve deri të martën.

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur, aty ku do të flenë deri të martën. Kjo suitë erdhi me kërkesë të Kiarës , të shprehur në dhomën e rrëfimit.Duke qenë një prej fituesve të sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga produksioni.

Çifti u surprizua nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes tyre.

Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd