Transmetuar më 17-03-2023, 09:39

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë krijuar një romancë brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP”. Lidhja e tyre ka pasur ulje dhe ngritje, por së fundmi çifti ka kaluar ditë të qeta dhe të bukura.

Madje duket se moderatorja është xheloze për partnerin e saj. Këtë e ka treguar me gjestet që ka bërë brenda shtëpisë së BB VIP.

Teksa të gjithë banorët ishin të ulur në living, Luizi ishte në mes të saj dhe Jori Dellit. Në një moment këngëtari i njohur vendos që të çohet dhe e gjeni dot se çfarë bëri Kiara?

Tito u ngrit dhe shkoi e ul pranë Jorit, pikërisht aty ku ishte partneri i saj.

Ndërkohë kujtojmë se kur modelja e njohur u bë pjesë e “Big Brother VIP”, ajo ka qëndruar shumë pranë me Luizin, ku ky i fundit i thërriste edhe ‘amore’.

Por gjërat ndryshuan kur Jori përmendi ish-të dashurin e Kiarës, Butrint Imeri. Edhe pse ajo kërkoi falje dhe tha se nuk do të kërcejë apo këndojë këngët e tij në BB VIP, Ejllit duket se i ka ngelur paksa hatri.

Ai i tha një ditë Jorit se do t’i thotë vetë Vëllait të Madh që të japin këngët e tij që të kërcejë ajo, pasi nuk do të qëndrojë shumë gjatë në shtëpinë e famshme.