Transmetuar më 15-03-2023, 23:00

Itali- Napoli ka dhuruar spektakël në shtëpi duke fituar 3-0 ndaj Frankfurtit në ndeshjen e kthimit.

Osimhen ishte autori i një dopietë në minutat 45+2 dhe 53′, ndërsa Zielinski shënoi golin e 3 me penallti në minutën e 64′ të cilën e fitoi vetë.

Tashmë, ekipi italian pret i qetë shortin të premten. SHIKO GOLAT