Transmetuar më 15-03-2023, 21:16

Bulqizë- Kryetari i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Alla, është arrestuar nga policia ditën e sotme pas urdhërarrestit të lëshuar nga SPAK.

Burime bëjnë me dije se ndaj Lefter Allës rëndojnë dy akuza.

Të njëjtat burime konfirmojnë se Alla akuzohet për korrupsion dhe abuzim me tenderat publikë.