Transmetuar më 14-03-2023, 18:11

Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Detin Mesdhe.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 5.6 dhe me një thellësi prej 2 kilometrash.